Esenler İstanbul
0535 732 74 62
seslitasarim25@gmail.com

flas nick nedir

SesliTasarim,SesliPanel,sesli sohbet panelci,Sesli Panel,mobil chat,flash nickler,sesli chat flash nickler

flas nick nedir

Genel olarak son 5 yil icerisinde büyük bir kitle tarafindan yaygin olarak beğenilmis ve akın cevresine de tavsiye edilmis olan sesli sohbet sitelerinde, son dönemlerde flas nik dogru adi flash nick kelimeleri yaygin olarak duyulmaya baslanmistir. Söz konusu olan bu kelimeler, ziyaretci ya da üyelerin takma ad ya da rumuzlarinda kullanilmak üzere hazirlanan 3D resimler seklinde aktarilabilmektedir.

Özel yazi ve gifler ile daha da detaylandirilan seslitasarim flas nikler kaliteli ve havali görünümleri, ziyaretcileri icin mümkün hale getirmektedir. İstenilen yazi ve görsellerin yer alabildiği flash nickler, ayni zamanda diğer üye ya da ziyaretcilerin sizleri daha kolay taniyabilmesi icinde oldukca ideal olmaktadir. Erkek ve kadin ziyaretciler icin özel renk ve özelliklerde yer alan semboller, ayni zamanda takim tutan ve gönülden bağlı olan taraftarlar icinde oldukca kullanislidir. Tuttugu takimlarin armalarinin da yer alabildiği flash nickler, ayni zamanda internet üzerinde ücretsiz olarak sergilenmektedir.

Karsı cinsi etkilemek ve daha havali görünebilmek adina tercih edilen seslitasarim flash nikler son 3-4 yil icerisinde daha fazla ön planda yer almaktadir. Sesli sohbet sitelerinde konusarak sohbet edebilmenin yani sira, kamera üzerinden görüntülü ve yazarak sohbet etmek de mümkündür. Buna bagli olarak yazili sohbet sirasinda, takma adinizin yaninda hareketli gif bulunmasi daha orijinal görünme avantajlarini bulundurmakta ve sohbet siteleri de bu yönden kullanima izin vermektedir.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin